POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 10704

Start


Willa „ARI“ oddana do użytku w 2004 r. wybudowana na skarpie położona jest w centrum Karpacza. Usytuowanie jej zapewnia jednak pełnię ciszy i spokoju oraz piękne widoki na malownicze góry Karkonosze oraz jej nawyższy szczyt Śnieżkę.

 Apartament i podwójne pokoje o wysokim standardzie wyposażone są w indywidualne łazienki  oraz TV–Sat z dostępnym internetem WFi. Większość pokoi posiada tarasy z pięknymi widokami na góry. Przed domem posiadamy własny parking stwarzając możliwość zaparkowania samochodu podczas całego pobytu.

W okresie zimowym w niedalekim sąsiedztwie znajdują się wyciągi orczykowe z możliwością wypożyczenia sprzętu narciarskiego, umożliwiające jazdę na nartach także dla początkujących. W okresie letnim bliski dostęp do szlaków górskich pozwoli Państwu na bezpośredni kontakt z górami w ich najpiękniejszej krasie. 

W odległości ok 10 min. znajduje  Aquapark.

Willa ARI  posiada Apartamenty, dwu osobowe pokoje typu studio oraz  trzy i cztero osobowe obszerne pokoje o wysokim  standardzie oraz przytulną jadalnię  umożliwiającą Państwu przygotowanie śniadań. Przygotowujemy również śniadania na zamówienie.

/td>
Slideshow
phpThumb_generated_thumbnailjpg (7).jpg phpThumb_generated_thumbnailjpg (5).jpg 5.jpg phpThumb_generated_thumbnailjpg (6).jpg phpThumb_generated_thumbnailjpg (3).jpg phpThumb_generated_thumbnailjpg (2).jpg

Zapytaj o nocleg

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Newsletter

Powiadamiaj o nowych ofertach
/td>